Sbírka na podporu distanční výuky v azylovém domě

9. března 2021

36 dětí v jednom domě v jednu chvíli na distanční výuce. Často je to o nervy. Na jaře jsme si říkali, že to brzy skončí a tak jsme společně vyplňovali pracovní sešity a psali úkoly. Ale teď už se bez WiFi v našem azylovém domě neobejdeme. Děti, kterým pomáháme, se často stěhují a ve škole nebývají za premianty. Jejich maminky bojují o každodenní chleba. Když se nemohou připojit do výuky, problémy se prohlubují. Abychom mohli zajistit bezpečné wifi připojení pro 14 pokojů na dvou podlažích pro matky s dětmi, potřebujeme 40 000 korun.

Pokud byste rádi pomohli, budeme rádi za dar na veřejnou sbírku Diakonie:
číslo účtu: 359 6666 359 / 0800
variabilní symbol: 2011

Azylový dům v Mostě podporuje Diakonie ČCE v rámci Krabice online už několik let. Díky dárcům děti dostaly novou hernu a klouzačku a mámy společnou kuchyňku. Domov je také sběrným místem Krabic od bot.

Děkujeme za podporu!

Sbírka na podporu distanční výuky v azylovém domě