Zúčastnili jsme se závodů Dračích lodí na Matyldě

10. června 2018

Zaměstnanci Diakonie Most se svými příbuznými a známými utvořili tým s názvem Krysy kancelářské a zúčastnili se 8. a 9. června závodů Dračích lodí na Matyldě.

Dračí lodě na Matyldě 2018
10. června 2018 - Zúčastnili jsme se závodů Dračích lodí na Matyldě

8. června odpoledne probíhal nácvik, při kterém všichni z naší posádky seděli v „dračí lodi“ poprvé. Posádka si za necelou půlhodinu nacvičila základy ovládání lodi a koordinaci jednotlivých členů.

Následující den v prvních dvou kolech závodu se Krysy kancelářské umístily opakovaně na prvním místě. Od konce samozřejmě... Ve třetím kole však dosáhly na druhé místo, což jim ve výsledku zajistilo krásnou 50. pozici z celkem 54 posádek. Hlavní cíl závodu – nebýt poslední – jsme tedy splnili. Zásadním úspěchem týmu bylo i vylepšení času v průběhu tří kol o více než 10 vteřin.

Již nyní se těšíme na příští ročník závodů.

Krysa logo1-stránka002 průhledná