Středisko sociální pomoci v Mostě

HLEDÁME DOBROVOLNÍKY
do projektu Šance pro tebe

Chci vědět víc.

Dobrovolnické centrum na Facebooku

STAŇTE SE FANDOU
DOBROBOLNICKÉHO CENTRA
na FACEBOOKU

Dluhy nejsou osud

DLUHY NEJSOU OSUD

Poradíme Vám, jak se dluhům vyhnout, případně jak dluhy řešit.

Chci vědět víc.

Jsme zapojeni do komunitního plánování sociálních služeb v Mostě

Výtvarná soutěž

Výtvarná soutěž
28. 6. 2011

Výtvarná soutěž na podporu kampaně Diakonie ČCE -- Otevřeno seniorům

(více ke kampani na -- www.diakonie.cz.)

Od 1. 7. 2011 se jí může zúčastnit každý návštěvník Dětského koutku mosteckého obchodního střediska Central.

Nakreslete, namalujte nebo jinak výtvarně ztvárněte svého dědečka či babičku, nebo nějaký zážitek, který s nimi máte a na který rádi vzpomínáte.

Tvořit můžete přímo v dětském koutku, nebo si speciální soutěžní čtvrtku odneste domů a výkres odevzdejte později. Nebráníme se ani dalším výtvarným technikám, které doma zvládnete. Soutěžit mohou také babičky a dědečkové z hlíny, modelíny, textilu, perníku a další.

Všechna soutěžní díla je nutné odevzdat nejpozději 31. 8. 2011 do Dětského koutku a řádně je označit kontaktem (jméno a věk autora, kontaktní telefon či e-mail). Vítězové budou vyhlášeni v průběhu září. Soutěžní výtvory budou vystaveny v OC Central v průběhu podzimu.

Diakonie ČCE -- Středisko sociální pomoci v Mostě nabízí čtyři programy. Jedná se o Terénní sociální práci v ohrožených rodinách, Dobrovolnické centrum a bezplatnou Občanskou poradnu. Tyto programy sídlí v mosteckém Business centru. Čtvrtým programem střediska je Azylový dům pro matky s dětmi v ulici M. Alše v Mostě.

NAZEV WEBU
Diakonie ČCE Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královehradecky kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Pardubický kraj Jihomoravský kraj Olomoucký kraj Zlínský kraj Moravskoslezsky kraj Středočeský kraj Praha